O nás

Oblečení a další potřeby speciálně pro chrty

Pod značkou MujChrt.cz najdete oblečení pro chrty ideální do nepříznivých povětrnostních podmínek i lehké, městské kabátky pro teplejší období. Vybírat můžete z různých typů obojků, vodítek a postrojů pro aktivní psy i pro psy se zvýšenou potřebou komfortu.

Precizní zpracování, volnost pohybu, krása chrtího těla…. tři věci, které charakterizují značku MujChrt.cz, respektive naše oblečení pro chrty.

Zimní bundička Andora pro chrta, softshell, šeříková s tmavě modrou podšívkou, chrt ve skoku, MůjChrt.cz, zimní oblečení, (whippet)
Zimní bundička Andora pro chrta, softshell, šeříková s tmavě modrou podšívkou, MůjChrt.cz, zimní oblečení, (whippet)

Stejný důraz jako na kvalitu zpracování je kladen také na použité materiály – od sportovně funkčních po vycházkové. A protože celý proces výroby každého kousku značky MujChrt.cz prochází pouze našima rukama, víme přesně o každém detailu vaší objednávky – od unikátní modelace střihu, přes výběr materiálu a barev, zpracování, až po finální zabalení a odeslání.

Veškerá produkce vzniká v malých sériích s možností individuálních úprav podle potřeb a požadavků zákazníků.

A proč speciálně pro chrty?

Protože anatomie a pohyb chrtího těla jsou specifické, potřebují i specifický přístup. A také proto, že nás chrti provází životem už více než patnáct let.

Všechny produkty značky MujChrt.cz najdete v našem e-shopu včetně podrobných instrukcí, jak vybrat správnou velikost, střih i materiál. Pokud si ale nejste jisti, chcete si materiály vzít do ruky, nechat si svého psa změřit, nebo se jen podívat na novinky, které teprve připravuji pro e-shop, můžete si individuálně domluvit návštěvu.

Co o nás možná nevíte…

V našem e-shopu jsou vítáni všichni chrti včetně plemen, která sice mezi chrty oficiálně nepatří, ale mají s nimi mnoho společného. Jsou to například podencové a faraonští chrti.

Logo partnera OS Galgos de la Estrella - strategický partner španělských záchranných organizací:
Asociacion Protectora de Animales Patan, Galgo project, Mandy's Rescue Dogs Parenas Pfotenhilfe CH,Protectora y Santuario Scooby a Tanamera Rescue, které se věnují aktivní záchraně psů plemene galgo espanol.

Vyberou si u nás nejmenší italští chrtíci i velcí barzojové, chrti, kteří se narodili v láskyplném prostředí chovných stanic i chrti kteří prošli krutými podmínkami a svůj domov našli až prostřednictvím adopce. Právě čtyři takoví jsou součástí našeho nejužšího týmu – dva podencové a dva galgové. Adopci tří z nich nám zprostředkoval český spolek Galgos de la Estella, který je nám velmi blízký.

Jsme součástí projektu “Liberecký kraj sobě”

Projekt Liberecký kraj sobě od roku 2020 propaguje regionální výrobky, služby a zážitky

Logo projektu Liberecký kraj sobě

Regionální výrobci a poskytovatelé služeb obohacují místní trh i komunitní život a rozvíjejí udržitelnou lokální ekonomiku založenou na místních zdrojích, pracovní síle a zkušenostech. Proto v roce 2020 vznikl projekt Liberecký kraj sobě. Nositelem projektu je Liberecký kraj a řídí jej Agentura regionálního rozvoje.