Oblečky na míru

Pro všechny naše oblečky najdete konfekční velikosti přímo u jednotlivých modelů. Pokud rozměry vašeho pejska nebudou těmto velikostem odpovídat, ušijeme vám obleček na míru.

Pro šití oblečků na míru potřebujeme znát tyto velikosti:

A – délku zad od vrcholu lopatek předních nohou po kořen ocasu (měřte od kohoutku po kořen ocasu. Pokud nevíte, kam přesně nasadit metr, dejte psovi hlavu dolů. Za krkem mu vystoupí dva výrazné oblouky lopatek. Metr přiložte přímo do prohlubně mezi vrcholy lopatek a natáhněte až k místu, kde ocas vyrůstá z těla),

B – obvod hrudníku v nejširším místě (měřte vždy v nejširším místě, obvykle je kousek za předníma nohama),

C – obvod pasu (měřte v nejužší části břicha),

D – obvod krku v nejširším místě (měřte v nejširším místě krku, zhruba v místech, kde se v přední části krku rýsuje výrazný krční sval).

Oblečky pro chrty, silueta pro měření psa, zakázkové šití, Můjchrt.cz
Oblečky pro chrty na zakázku – silueta pro měření psa

K měření použijte nejlépe krejčovský metr. Měřte přesně, metr přikládejte volně, ale přímo na tělo a k naměřenému rozměru nepřidávejte. Potřebné přídavky uděláme při šití, proto míry musí odpovídat skutečné velikosti psa.

Kupujete-li obleček prvně, doporučujeme vybrat jej nejprve v konfekční velikosti, a to podle délky zad. Obleček vyzkoušíte přímo na těle a v případě, že nebude sedět dobře, budete přesně vědět, jak nechat obleček ušít na míru. Původní obleček potom snadno nenošený vrátíte.

Podencové a další….

Nosí váš pes ocas při aktivitě vzhůru? Potom mu klasický chrtí střih s přesahem přes ocas nebude sedět a při pohybu mu bude padat k jedné straně. V nabídce už teď najdete pro malé psy zimní bundičku Bergen a připravujeme také variantu pro velké psy. Po dohodě lze také upravit většinu stávajících střihů klasických dlouhých bundiček. K úpravě budeme potřebovat znát všechny míry, které jsou uvedeny výše na stránce u siluety psa, plemeno psa a jeho věk.

Barvy a vzory

Nejen velikosti ale i barvu či vzor vám můžeme vybrat přesně podle vaší představy. Kombinovat lze barvy z e-shopu, nebo objednat na přání. V případě objednání látky mimo nabídku e-shop však nelze obleček následně vrátit.

Cena za oblečky na míru

Cena oblečku na míru vychází ze základní ceny, kterou si snadno najdete v tabulce u vybraného modelu v dané velikosti. Úprava základních velkostí je zdarma – včetně úpravy střihu pro psy s ocasem nahoru. Za jiné specifické úpravy účtujeme příplatek podle náročnosti od 50,- Kč. Přesnou částku vám budeme schopni vypočítat, jakmile budeme znát vaše představy.

Pro objednání oblečku na míru nás, prosím, kontaktujte Zde…

Ukázka oblečení pro chrty ušitého na míru