Pro chovatelské stanice

Vyprovodit štěňátka do nových domovů je jeden z nejsilnějších okamžiků v životě chovné stanice. Štěňátka obvykle na svou novou cestu životem dostanou první výbavičku, která neslouží jen jako památka pro nové majitele, ale především jim usnadňuje první týdny a měsíce s novým členem rodiny. Pro chovné stanice chrtů proto nabízíme zhotovení startovací výbavičky.

Nabídka pro chovatelské stanice, MujChrt.cz
Foto: Kateřina Pavlíková
Nabídka pro chovatelské stanice, MujChrt.cz
Foto: Kateřina Pavlíková

Co je v první výbavičce?

První štěňátkovská výbava zpravidla obsahuje startovní krmení, na které bylo štěňátko zvyklé u chovatele, obojek a vodítko a hračku. V chladnějších nebo deštivějších období může obsahovat třeba také pláštěnku, bundičku nebo tričko či top. Oblíbené jsou také deky, ručníky, podložky, pelíšky nebo třeba teploměry na měření tělesné teploty.

Co nabízíme pro chovatelské stanice?

Pro chovatelské stanice nabízíme veškerý sortiment, který v našem e-shopu máme, s tím že lze přizpůsobit pro potřeby štěňátek. Jedná se o obojky, vodítka, oblečky, postroje. V nabídce máme také cestovní pelíšky pro italské chrtíky a whippety.

Nabízíme nejoblíbenější typy chrtích látkových obojků, různé šířky vodítek s karabinami vhodnými pro štěňátka, bundičky, pláštěnky, trička a topy ve střizích, které odpovídají štěněčímu tvaru těla. Ten se u chrtů výrazně liší od dospělých psů.   

Všechny oblečky plně respektují chrtí specifika a umožňují maximální rozsah pohybu. To je velmi důležité především u podzimních a zimních štěňátek, která v oblečku tráví větší část aktivní doby a obleček tak přímo ovlivňuje fyzický vývoj chrta.

MujChrt.cz bundička pro štěňátko, autor fotky Kateřina Pavlíková
MujChrt.cz bundička pro štěňátko
Foto: Kateřina Pavlíková

Dárkový poukaz

Letním štěňátkům, která nepotřebují startovní oblečky, lze u nás koupit DÁRKOVÝ POUKAZ ve stanovené hodnotě. Nový majitel má tak snadnější výběr podzimního nebo zimního oblečku pro dorostence.   

Vlastní barva či vzor

Výbavičku pro štěňátka chystáme podle individuálních potřeb každého chovatele. Vybrat lze barevnost třeba podle barev v logu konkrétní chovné stanice, nebo čistě podle preferencí chovatele. Vybrat lze i vzor, který nemáme v nabídce, ale objednáme ho.

Ve spolupráci s profesionální vyšívací dílnou Císařovy šaty zajišťujeme také výšivku loga nebo jiné grafiky dle přání.

Jaká je cena a jak objednat?

Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu, konkrétní cenu kalkulujeme vždy podle specifikace poptávky. Tedy podle zvoleného produktu, jeho materiálu, barvy či vzoru, velikosti a počtu kusů.

Orientačně ceny oblečků začínají zhruba od 500,- Kč za kus (tričko), 800,- Kč (bundička), obojky od 250,- Kč a vodítka 350,- Kč.

Před objednáním doporučujeme prohlédnout si náš sortiment v e-shopu, ze kterého potom vycházíme. Pro konkrétní kalkulaci nás, prosím, kontaktujte.

Kdy objednat?

Ideální doba je hned po narození štěňátek. Jednak chovatel přesně ví, kolik kusů pro které pohlaví bude potřebovat, jednak je dostatečně dlouhá doba na objednání tisků látek, který může trvat i dva týdny. Lze také vyřešit další individuální požadavky, jako je třeba výšivku.

Nejen pro štěňátka

Naše nabídka pro chovatelské stanice chrtů, neobsahuje pouze oblečky pro štěňátka, ale také nabídku jednotné, reprezentativní výbavy pro dospělé psy v dané chovné stanici. V takovém případě vychází základní cena z ceny výrobků pro dospělé psy, celá objednávka je ale kalkulována podle indiviuálních požadavků a s ohledem na množství.

Dlouhodobá spolupráce

Dlouhodobě spolupracujeme s chovatelskou stanicí whippetů REDONO RAIN a chovatelskou stanicí italských chrtíků INFINITLY GAIETY.

Dlouhodobě spolupracujeme s ChS Redono Rain