Vyšívané oblečení pro chrty

Vzali jsme osvědčený střih a ozdobili ho profesionální výšivkou. Představujeme vám exkluzivní limitovanou kolekci – Vyšívané oblečení pro chrty. Každý kus je originál.

Materiál

Vyšívané oblečení pro chrty šijeme ze zimního softshellu a doplňujeme fleecovou podšívkou. Zimní sofsthell je oblíbený materiál pro chrtí oblečení. Jedná se o třívrstvou látku, uvnitř které je membrána zabraňující prosáknutí vody. Softshell je měkký, poddajný a dobře se přizpůsobuje tělu. Výborně izoluje proti dešti a větru. Pro zajištění tepelného komfortu mají bundičky fleecovou podšívku. Bundičky jsou vhodné pro zimní období.

Výšivky

Bundičky jsou zdobené profesionálními strojovými výšivkami z nejkvalitnější příze a v široké barevné paletě. Na zapínání bundiček je vyšitá také naše značka.

Nápad i realizace této exkluzivní kolekce je výsledkem dlouhodobé spolupráce se značkou Císařovy šaty – konkrétně s Naďou Císařovou. Naďa se již dlouho věnuje profesionálním strojovým výšivkám a pravidelně se nám stará i o zdobení firemních triček a mikin a dalších věcí.

Vždy jen jeden kus

Vyšívané oblečení pro chrty z naší kolekce nevyrábíme sériově. Každá bundička je v originální kombinaci. To znamená, že každý kabátek je také pouze v jedné velikosti. U každé bundičky je uvedeno plemeno, pro které je bundička vhodná, a konkrétní velikost psa, pro kterého je bundička určená.

Vyšívané bundy nešijeme na objednávku, jejich příprava je závislá na časových možnostech a na dostupnosti zajímavých výšivek. Proto nás pravidelně sledujte, bundičky budeme postupně přidávat. Už nyní připravujeme velikosti také pro různá chrtí plemena.

Vyšívané oblečení pro chrty v setu s mikinou pro lidi

Ke každé bundičce lze na zakázku přiobjednat také mikinu pro paničku nebo pánečka se stejnou výšivkou. Výšivka je umístěná ve středu hrudníku a velikostí zhruba odpovídá velikosti výšivky na oblečku. Mikiny lze objednat v konfekčních velikostech. Na výběr je ze dvou barevných variant mikin – černé a bílé. Vyšít mikinu trvá zhruba deset dnů. Následně ji zabalíme společně s bundičkou a odešleme.

K jedné bundičce vyšíváme vždy jen jednu mikinu.